Sözlü Yarışma Sınavına ( Mülakat ) Çağrı

14 July 2017 20:32
  • Sözlü Yarışma Sınavına ( Mülakat ) Çağrı

Karacadağ Kalkınma Ajansı’na 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; Diyarbakır ve Şanlıurfa Bölgesinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, esnek ve dinamik çalışabilen, yaratıcı ve analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendiliğinden iş yapabilme becerisine sahip, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına kolay uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan 1 (bir) İç Denetçi, 12 (oniki) Uzman Personel (Hukuk, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe, Sosyoloji, İstatistik veya Matematik, Makine Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama, Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik veya Elektrik Mühendisliği, Harita, Harita ve Kadastro, Jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik Mühendisliği) alımı amacıyla yapılan PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI çerçevesinde 03.07.2017 günü başlayan başvuru süreci 12.07.2017 günü saat 18.00 itibariyle sona ermiştir.

Karacadağ Kalkınma Ajansında “İç Denetçi” olarak istihdam edilmek üzere herhangi bir başvuru yapılmamıştır.

Uzman Personel olarak istihdam edilmek üzere toplam 59 (ellidokuz) başvuru elden ve posta yoluyla ZAMANINDA Ajansımıza ulaşmıştır.

Ajans Genel Sekreterliğince oluşturulan Değerlendirme Komisyonu marifetiyle, 25.07.2006 tarih ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliğinin “Başvuruların Değerlendirilmesi” başlıklı 12 inci maddesi gereği, başvuru dosyaları üzerinde Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği ile Personel Giriş Sınavı İlanında belirtilen kriterler (Alan, KPSS, KPDS/YDS ve İş Tecrübesi) dikkate alınarak yapılan ilk değerlendirme sonucunda belge ve bilgileri tam olan, nitelikleri istihdam edilecek branşa uygun ve en fazla geçerli niteliğe sahip ekli listelerde isimleri yazılı toplam 33 (otuzüç) adayın Sözlü Yarışma Sınavına (mülakat) davet edilmesi uygun görülmüştür.
  1. Sözlü Yarışma Sınavı, 20-21 Temmuz 2017 tarihlerinde Selahattini Eyyubi Mah. Urfa Bulvarı No: 15/A Bağlar/Diyarbakır adresinde bulunan Karacadağ Kalkınma Ajansı Hizmet Binası’nda yapılacaktır.
  2. Sözlü Yarışma Sınavına (mülakat) girmeye hak kazanan adaylar, 20-21 Temmuz 2017 tarihlerinde saat 10.00’da başvuru sırasında sunmuş oldukları belgelerin asılları veya Noter tasdikli suretleri ile sınav yerinde hazır bulunmalıdır. Bu belgeleri ibraz etmeyen adaylar sınava alınmayacaktır.
  3. Adaylar, isimlerinin yer aldığı listedeki sıra numarasına göre sözlü yarışma sınavına (mülakata) alınacaktır. Sınav, saat 10.00’da başlayacak ve zorunlu aralar (ihtiyaç, yemek… vb) dışında kesintisiz olarak listede yer alan tüm adayların sınavı (mülakatı) tamamlanıncaya kadar devam edecektir.
  4. Sınava (mülakat) katılacak tüm adaylara şimdiden başarılar diliyor, tereddüt edilen konularda Ajansımıza ait aşağıda belirtilen telefon ve faks numaraları ile e-postadan bize ulaşılması halinde yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek istiyoruz.
  5. Sınav için Ajansımıza başvuruda bulunan bütün adaylara çok teşekkür ediyor; çalışmalarında başarılar diliyoruz.
İlgililere saygıyla duyurulur. 14.07.2017

AJANS GENEL SEKRETERLİĞİ

Ayrıntılı Bilgi İçin;
Mustafa AVCI – İnsan Kaynakları Görevlisi
Tel: (0412) 237 12 16-17
Faks: (0412) 237 12 14
E-posta: mavci@karacadag.org.tr
Sözlü Yarışma Sınavına ( Mülakat ) Çağrı
Announcements
Announcements